O nas

Organizacja polowań wymaga dużego doświadczenia. Jako organizatorzy i myśliwi zdobywamy doświadczenie od ponad 30 lat za granicą ( Anglia, Szkocja ) jak i w Polsce. Kontakty z myśliwymi z całego świata umożliwiły nam, wymianę poglądów i doświadczeń, które pozwoliły nam się rozwijać.
Wielopokoleniowa, rodzinna tradycja myśliwska przyczyniła się do tego, że łowiectwo stało się naszą pasją. Znamy potrzeby myśliwego udającego się na łowisko.

Jesteśmy członkami Polskiego Związku Łowieckiego i kół łowieckich w których nawiązujemy kontakty,  wymieniamy poglądy i doświadczenia.

Organizujemy polowania indywidualne i zbiorowe dla myśliwych z całej Europy m.in. z: Danii, Holandii, Francji, Hiszpanii, Niemiec, Szwecji, Norwegii, Rosji,  Republiki Południowej Afryki itd.

Oferujemy polującym w Polsce wartościowe przeżycia w naszych pięknych łowiskach. Rodzime tereny łowieckie są naszym atutem.

Naszym klientom proponujemy polowania w pięknych, bogatych w zwierzynę, pomorskich i zachodniopomorskich łowiskach. Dajemy gwarancję na przeżycie wspaniałych, myśliwskich przygód, w towarzystwie doświadczonych myśliwych i w otoczeniu pięknej, polskiej przyrody. Na naszych klientów czekają gościnne kwatery, które zadowolą nawet najwybredniejszych: przytulne leśniczówki zagubione w gdzieś na odludziu, stylowe wnętrza pałacyków i pensjonatów,  eleganckie hotele, czy proste kwatery –  zadbamy o każdego.

Zachęcamy i zapraszamy do współpracy również Koła Łowieckie oraz OHZ. Gwarantujemy uczciwą i dającą satysfakcję współpracę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *